Екскурсії навколо Кам'янця-Подільського
Екскурсії:
Кам'янець-Подільський
  Хотин Бакота Кривче    Скала-Подільська  

Кам'янець-Подільський 

 

Тур вихідного дня в Кам'янець-Подільський

 

Ви маєте унікальну можливість на вихідні дні здійснити мандрівку серед мальовничих краєвидів Поділля: кам'яних древніх стін, серед казкових скель, незвичайної природи і синіх хвиль Дністровських вод. Маршрут пролягатиме по Національному заповіднику «Подільські Товтри» та залишить найприємніші враження і гарний настрій.

 

На замітку туристу!

 

  • В Кришталевій печері і взимку, і влітку в підземелля стовпчик термометра не піднімається вище 11 градусів, а вологість досягає 97%.
  •  У Хотинській фортеці знімалося багато історичних фільмів - «Балада про доблесного лицаря Айвенго», «Захар Беркут», «Богдан Хмельницький», «Чорна стріла», «Стріли Робін Гуда», «Гадюка», сцена облоги Ля Рошеля з «Д´Артаньяна й трьох мушкетерів». В 2007 р. знімали фільм «Тарас Бульба».
  • Говорять, що в Бакоті прославився подвигом Антоній Печерський, що пізніше заснував Києво-Печерський монастир. 

Мій новий персональний сайтВсі екскурсоводи Кам'янця

З висоти пташиного польоту відкривається неперевершений подільський пейзаж. Саме тому цей край став улюбленим місцем зйомок кінофільмів, змагань з повітроплавання, проведення лицарських турнірів, авторалі.

 

Скелі Медоборів підносяться над оточуючою рівниною на 150-65 м, проте над річковими долинами (піднімаються на 100-150 м, утворюючи мальовничі ущелини і обриви. фауни: косуля, заєць, свиня дика, лисиця, їжак, гадюка. На берегах Дністровського водосховища, що з'явилося у 1980-х роках є чимало чудових місць для відпочинку та рибальства як в місті Кам'янець-Подільський так і в кам'янецькому районі.

 

;

 

  Орієнтовна програма на два дні:

 
Маршрути
  Хотин
  Кам'янець-Подільський
  Бакота
  Кривче
  Скала-Подільська
   
    Плани екскурсій
   


Інформація
  Вартість
  Про себе
  Контакти
  Мапа сайту
   

Мій новий персональний сайтЕкскурсії Кам'янець-Подільський

Зараз Ви знаходитесь на моєму старому сайті - який мені було жаль викидати, якщо Вас цікавить більш актуальна інформація, та ви шукаєте екскурсовода чи гіда - тоді ласкаво прошу на сайт - Екскурсії Кам'янець-Подільський
1 день
 

- пішохідна екскурсія по Старому місту :  огляд фортифікаційного комплексу Кам'янця-Подільського ХV-XIX ст., Польська та Руська брами, Вірменські бастіони, католицькі та православні святині міста, міська Ратуша, Польська та Вірменська торгові площі та ін.

 

- екскурсія в музей "Стара фортеця":  Башти та підземелля, боргова яма, колодязь, Новий замок, Замковий міст та ін.

  - екскурсія в Кафедральний костьол: Тріумфальна арка, турецький мінарет, мармурове диво - Лаура.
  - обід
  Поїздка  в Бакотський скельний монастир XII-XІІІ ст.: найдавніший печерний монастир Подільських земель
 
2 день

- виїзд на екскурсійну програму в Тернопільську область:
 

Окопи: місце злиття Збруча і Дністра, кордон трьох областей - Хмельницької, Тернопільської і Чернівецької, в минулому сходження кордонів СРСР, Польщі і Румунії. Бастіон і ворота польської фортеці XVII ст. Окопи Святої Трійці на високому березі Дністра,


екскурсія в печеру "Кришталева" (с.Кривче): Довжина лабіринтів печери - 23 км, обладнаний екскурсійний маршрут - 2800 м. Підземні зали і галереї справжня підземна казка у виконанні природи.
 

 
- переїзд в м. Хотин Чернівецької області, екскурсія в Хотинську фортецю: легендарна 1000-літня фортеця на березі Дніпра. Стара і Нова фортеця. Місце знаменитої Хотинської битви в 1621р.
 
 

  - повернення до Кам'янця-Подільського.
   
   
   
 

Тур вихідного дня в Кам'яці, Хотині, Бакоті, Кривчі
Головна        Контакти        Вартість         Маршрути        Про себе        Мапа сайту        Тур вихідного дня